SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Skarby Ziemi Juna w Dworze Liczyrzepy

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Obrońców Pokoju 4b
58-540 Karpacz

tel.: 75 717 32 87
http://www.skarbyziemi-juna.pl/

Opis

Bogata ekspozycja obejmuje zbiory własne założycieli wystawy oraz minerały zebrane na podstawie współpracy z polskimi kolekcjonerami. Na naszej wystawie mogą Państwo obejrzeć przepiękne i imponujących kształtów oraz rozmiarów okazy kolorowych ametystów, kwarców dymnych, fluorytów, chryzoprazów, agatów, kryształów górskich, lapisów lazuli z Pakistanu, jaspisów z Madagaskaru, kwarców z Maroka, a także malachitów z Kenii. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Obrońców Pokoju 4b , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu