SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Zamkowa 9
58-530 Kowary

tel.: 75 752 22 42
kom.: 661 699 699
http://www.park-miniatur.com/

Opis

Celem naszego parku jest prezentacja najważniejszych i najpiękniejszych zabytków Dolnego Śląska oraz służenie Państwu jako centrum informacyjnego euroregionu.

Odwiedzając nasz park zapoznają się Państwo z perfekcyjnie wykonanymi modelami zamków, pałaców, klasztorów oraz ratuszy z naszego regionu, wszystkie zrobione zostały w skali 1:25, wraz z największą w Polsce miniaturą gór, jakimi w naszym przypadku jest pasmo Karkonoszy wraz ze Śnieżką oraz wiernie odtworzonymi szlakami i schroniskami.

Miniatury zostały wykonane za pomocą najnowszych technik modelarskich przy użyciu materiałów odpornych na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Zieleń, naturalne otoczenie, jak również filigranowe odtworzenie szczegółów, bardzo uatrakcyjniają i tak już piękne zabytki naszego regionu.

Do Państwa dyspozycji mamy nieodpłatny parking pojemny na 150 samochodów oraz trzy autokary. Po wejściu do naszego Parku zaopiekują się Państwem nasi animatorzy, którzy zapoznają Państwa z fascynującą historią naszego regionu oraz zabytków, obok których będziecie przechodzić. 

Lokalizacja

Kowary
ul. Zamkowa 9 , 58-530 Kowary

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu