SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Bajek

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Wilcza 2
58-540 Karpacz

tel.: 75 722 05 05
kom.: 783 959 868
http://www.parkbajek.pl/

Opis

Idąc leśnymi ścieżkami odkryć można bajkowe chatki, każda z nich opowiada inną opowieść. Zobaczyć mogą Państwo takie bajki jak: „Królowa Śniegu”, „Calineczka”, „Jaś i Małgosia”, „Talary gwiazd”, „Żabi król”, „Czerwony kapturek”, „Śpiąca królewna”, „Kopciuszek”, „Kot w butach”, „Roszpunka” i „Pinokio”. Przy każdej bajce dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię poprzez słuchanie bajki czytanej przez narratora, a także podziwiając ruchowe inscenizacje w chatce. Poza bajecznymi domkami na terenie parku znajdą Państwo duży plac zabaw z nowoczesnymi konstrukcjami.

Każdy może samodzielnie wspiąć się na szczyt miniaturowej Śnieżki i dotknąć kamiennej makiety obserwatorium meteorologicznego i schroniska, które stanowią wierną kopię oryginalnych budynków. Pod szczytem znajduje się specjalny tunel, gdzie ukryty jest „Skarb Ducha Gór”. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się gry wodne, w które można bawić się na dowolny sposób. Zachęcamy także do zabaw na trampolinie i innych atrakcji.

Park Bajek spełnia także rolę edukacyjną, w gablocie umieszczono wszystkie rodzaje grzybów rosnących w naszych lasach, które oznaczono tabliczkami z nazwą. Przy parku działa również letni tor pontonowy (Summer Tubing). Na specjalnych pontonach zjeżdżać mogą zarówno małe dzieci, jak i dorośli. Na terenie naszego parku znajduje się również sklep z pamiątkami i regionalnymi zabawkami dla dzieci oraz coś na ząb. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Wilcza 2 , 58-540 Karpacz

Video

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu