SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Karkonoskie Tajemnice

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Mickiewicza 1a
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 99 99
kom.: 512 202 588
http://www.karkonoskietajemnice.pl/

Opis

Dla każdego z naszych Gości przygotowaliśmy wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju wędrówkę, Poznają Państwo zaaranżowane w przestrzeni, przez artystów światowej sławy, historie, legendy oraz podania, które wyrosły z karkonoskiej ziemi. Dzięki osiągnięciom współczesnych technologii, będą mieli Państwo okazję doświadczyć wszystkimi zmysłami magii i potęgi, która drzemie w Karkonoszach.

W Karkonoskich Tajemnicach, poza lekcją historii oraz techniki otrzymają Państwo prawdziwą lekcję życia w górach rządzonych przez czasy i niezbadane zjawiska przyrody.

W podziemiach Karkonoskich Tajemnic, zaaranżowanych przez artystów światowej sławy, mają Państwo możliwość poznania najwspanialszych przekazów, które wyrosły z karkonoskiej ziemi, m.in. historii o zasiedlających Karkonosze zielarzach, poszukiwaczach minerałów i bogactw naturalnych – Walończykach, legend przedstawiających Ducha Gór czy niesamowity korzeń mandragory.

W siedzibie Ducha Gór, strzeżonej przez ogromną rzeźbę Władcy Karkonoszy, nie zabrakło także miejsca dla tajemniczego kostura, niezwykłych hutników szkła, magicznego sekretarzyka Ducha Gór, smoczej harfy z niewidzialnymi strunami, alchemicznej komnaty Czterech Żywiołów czy okazów najbardziej niesamowitych owadów żyjących w najbliższym otoczeniu Karkonoszy. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Mickiewicza 1a , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu