SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Linowy TARZAN

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Gimnazjalna 2
58-540 Karpacz

tel. 71 346 15 34
kom.: 665 978 718
http://parklinowykarpacz.pl/

Opis

Nasz park linowy składa się z systemu połączonych linami platform i drewnianych elementów, uatrakcyjnionego siatkami, mostkami i drabinkami. Skorzystać można z trudniejszej trasy zwanej Skokiem Tarzana i łatwiejszej o nazwie Spacer Tarzana. Dla maluchów o wzroście do 1,30 posiadamy trasę Baby Tarzan.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy doświadczoną i wykwalifikowaną obsługę, która zadba o Państwa bezpieczeństwo i komfort w czasie pobytu w Parku. Każda osoba przed wejściem na park zostaje przeszkolona z zasad asekuracji oraz wyposażona w odpowiedni sprzęt. Na każdej trasie istnieje możliwość ominięcia kilku najtrudniejszych do pokonania przeszkód przy użyciu specjalnych obejść. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Gimnazjalna 2 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu