SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Mickiewicza 11
58-540 Karpacz

kom.: 602 629 833
kom.: 602 465 458
http://www.muzeumklockow.pl/

Opis

Całość naszej ekspozycji ulokowana jest na dwóch kondygnacjach i składa się aż z 9 sal tematycznych. Znajdziemy tu między innymi makiety tematycznych serii Lego – Star Wars, Technic, City, Miners, Atlantis oraz wiele autorskich budowli. Dużo emocji i radości z pewnością sprawi każdemu zwiedzającemu to, że sam może uruchomić, np. pociąg, posterować maszyną budowlaną lub wprawić w ruch najróżniejsze elementy każdej z makiet, dzięki czemu staną się one małym światem tętniącym życiem.

Przy każdej z gablot znajdują się tabliczki prezentujące najciekawsze informacje o każdym z eksponatów. Dzięki Prywatnemu Muzeum Techniki i Budowli z Kloców Lego można choć przez chwilę poczuć się jak dziecko. Milusińscy zaś pobudzą tu swoją wyobraźnię. Bez względu na wiek po obejrzeniu ekspozycji można spróbować swoich sił, wykazać się kreatywnością i na miejscu stworzyć równie nietypowe budowle, jak te dopiero co obejrzane. By przedłużyć beztroskie chwile kreatywnej zabawy, można skorzystać z zasobów mieszczącego się wewnątrz sklepu. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Mickiewicza 11 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu