SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Miniatur Budowle Świata

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Łokietka 20
58-533 Mysłakowice

kom.: 605 210 520
http://www.budowleswiata.com/

Opis

W naszym parku miniatur znajdą Państwo miniatury najsłynniejszych budowli z 5 kontynentów. Są tu zarówno modele budowli istniejących, jak i tych, których już nie można zobaczyć, bowiem do naszych czasów przetrwały jedynie ich ruiny albo zostały zburzone. By uzyskać piękno wybrano moment czasy, gdy te budowle prezentowały się najokazalej.

Modele zrealizowano w skali 1:25, 1:50, 1:100. Zastosowanie różnej skali miało na celu uwidocznienie detali poszczególnych budowli. Wszystkie modele zostały wykonane przez profesjonalnych modelarzy w naszej pracowni. Miniatury budowane były w oparciu o plany budowli opracowane na podstawie dokumentacji technicznych oraz fotografii poszczególnych obiektów.

Przy każdym eksponacie umieściliśmy informację zawierającą opis danego obiektu, jego krótką historię oraz kilka ciekawostek. Zwiedzanie parku można zakończyć w kawiarence, gdzie przy kawie lub herbacie mogą Państwo cieszyć się nowo doznanymi wrażeniami.

W naszej kolekcji miniatur znajdą Państwo:
- Pałac Kultury i Nauki,
- Neuschwanstein,
- Katedrę Matki Bożej z Aparecidy w Brazy,
- Bazylikę Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski,
- Burdż al-Arab (Wieża Arabów),
- wieżę Eiffla,
- Twin Towers,
- Tower Bridge,
- Tadż Mahal,
- Świątynię Lotosu,
- Świątynię Kopułę Na Skale,
- Statuę Wolności,
- Statuę Chrystusa Odkupiciela,
- Sfinksa,
- Piramidę ze Świątynią Kukulkana,
- Partenon,
- Sydney Operę House,
- Mur Chiński,
- Most Ponte di Rialto,
- Latarnię na wyspie Faros,
- Krzywą Wieżę w Pizie,
- oraz wiele innych. 

Lokalizacja

Mysłakowice
ul. Łokietka 20 , 58-533 Mysłakowice

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu