SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Wystawa Klocków

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Konstytucji 3 Maja 24
58-540 Karpacz

kom.: 600 030 134
kom.: 505 603 992
http://klocki.karpacz.pl/

Opis

Oryginalne i niepowtarzalne modele, zaprojektowane przez nasz zespół i nawiązujące tematycznie do Karpacza, np.: Świątynia Wang, Obserwatorium Meteorologiczne na Śnieżce, Postać Karkonosza –Ducha Gór i wiele innych budowli i modeli ruchomych.

Magiczny klimat wystawy Klocki Karpacz wywołuje u najmłodszych fascynację i pozwala dzieciom wejść w świat zabawy, nauki, pobudzając oraz rozwijając ich wyobraźnię i kreatywność a starszym przywołuje miłe i ciepłe wspomnienia z lat dzieciństwa.

Po obejrzeniu wystawy można wykazać się wyobraźnią i kreatywnością u nas na PLACU BUDOWY – kącik z klockami dla zainteresowanych zabawą.

Przy wystawie funkcjonuje dobrze zaopatrzony sklep z klockami, modelami Lego, a świetną pamiątką będzie nasza oryginalna mini figurka Turysty z Karpacza oraz Minionek z klocków Lego.

Lokalizacja

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 24 , 58-540 Karpacz

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

noclegi Mikołajki

Luksusowe noclegi w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca noclegi Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

mazury mikołajki nocleg

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie mazury mikołajki nocleg, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu