SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Wystawa Klocków

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Konstytucji 3 Maja 24
58-540 Karpacz

kom.: 600 030 134
kom.: 505 603 992
http://klocki.karpacz.pl/

Opis

Oryginalne i niepowtarzalne modele, zaprojektowane przez nasz zespół i nawiązujące tematycznie do Karpacza, np.: Świątynia Wang, Obserwatorium Meteorologiczne na Śnieżce, Postać Karkonosza –Ducha Gór i wiele innych budowli i modeli ruchomych.

Magiczny klimat wystawy Klocki Karpacz wywołuje u najmłodszych fascynację i pozwala dzieciom wejść w świat zabawy, nauki, pobudzając oraz rozwijając ich wyobraźnię i kreatywność a starszym przywołuje miłe i ciepłe wspomnienia z lat dzieciństwa.

Po obejrzeniu wystawy można wykazać się wyobraźnią i kreatywnością u nas na PLACU BUDOWY – kącik z klockami dla zainteresowanych zabawą.

Przy wystawie funkcjonuje dobrze zaopatrzony sklep z klockami, modelami Lego, a świetną pamiątką będzie nasza oryginalna mini figurka Turysty z Karpacza oraz Minionek z klocków Lego.

Lokalizacja

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 24 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu