SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Chata Na Głowie

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt Miłków 71
58-535 Miłków

kom.: 570 080 582
http://www.chatanaglowie.pl/

Opis

Do naszego budynku wchodzi się przez okno szczytowe i spaceruje się po suficie. Chata Na Głowie jest kompletnie umeblowana i wyposażona w przedmioty codziennego użytku. Wszystko jest odwrócone i sprawia niesamowite wrażenie, łatwo tutaj o zawroty głowy, a utrzymanie wyprostowanej pozycji przychodzi z trudem. Podczas zwiedzania można robić zdjęcia i nagrywać zabawne filmiki. 

Lokalizacja

Miłków
Miłków 71 , 58-535 Miłków

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu