SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Galeria Minerałów

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Konstytucji 3 Maja 72B
58-540 Karpacz

kom.: 509 093 788
kom.: 723 545 374
http://www.mineraly-karpacz.pl/

Opis

Nasza galeria dysponuje mini wystawą, w której można nabyć wiele ciekawych i nietuzinkowych minerałów. Dysponujemy także paletą atrakcyjnej biżuterii z naturalnym kamieniem, wykonywanej przez lokalnych artystów. Z pewnością zaciekawimy naszych Gości różnorodnością pamiątek i innych wyrobów rękodzielniczych. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 72B , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu