SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Wypożyczalnia Nart Ski Serwis Mirosław Rzepisko

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Konstytucji 3 Maja 53a
58-540 Karpacz

kom.: 664 989 006
kom.: 508 127 528
http://skimr.pl/

Opis

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę narciarską na oświetlonym i sztucznie naśnieżonym stoku KOLOROWA. Gwarantujemy sprzęt narciarski wysokiej klasy dla dzieci i dorosłych. Udostępniamy również sprzęt do testowania. Prowadzimy również sprzedaż nart i snowboardów. Renowacje nart i snowboardów wykonujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie.

Lokalizacja

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 53a , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu