SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Szkoła Narciarska NA KRAWĘDZI

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Szkolna 5a
58-540 Karpacz

kom.: 502 109 609
http://www.nakrawedzi.karpacz.pl/

Opis

Nasz program szkolenia jest zgodny z Programem Nauczania Polskiej Związku Narciarskiego i Polskiego Związku Snowboardu. Wszyscy instruktorzy posiadają stosowne uprawnienia instruktorskie i trenerskie. Szkolenia prowadzone są na stoku „Pod Wangiem”, koło Hotelu Gołębiewski, a także na życzenie klienta na Kompleksie Narciarskim Śnieżka. Dla naszych kursantów posiadamy bogatą ofertę sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Posiadamy również dwie wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Znajdą Państwo u nas:
- narty carvingowe dla początkujących i średniozaawansowanych,
- buty narciarskie w pełnej rozmiarówce,
- snowboardy,
- buty snowboardowe,
- kaski,
- gogle. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Szkolna 5a , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu