SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Wypożyczalnia Atom-Ski

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 1
58-540 Karpacz

kom.: 570 573 483
http://www.atom-ski.pl/

Opis

Oferujemy nowoczesny i fachowo przygotowany sprzęt narciarski oraz snowboardowy. Posiadamy przyjazną i profesjonalną obsługę, która pomoże właściwie dopasować sprzęt do umiejętności oraz wymiarów klienta. Umożliwiamy przechowanie wypożyczonego sprzętu. Służymy pomocą w serwisowaniu nart i snowboardów. Oferujemy również usługi doskonale wykwalifikowanych instruktorów. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Turystyczna 1 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu