SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Szkoła Narciarska WAKOR

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Turystyczna 4
58-540 Karpacz

kom.: 510 209 648
http://szkolanarciarstwa-wakor.pl/

Opis

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Początkowe etapy szkolenia odbywają się na terenie specjalnie przygotowanego „ogródka narciarskiego” wyposażonego w nowoczesną taśmę ułatwiającą pokonywanie różnicy wzniesień. Na stoku zainstalowane są przeszkody oraz inne elementy ułatwiające naukę jazdy na nartach i snowboardzie. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają aktualne uprawnienia. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Turystyczna 4 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu