SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Classico Cafe Lodziarnia & Kawiarnia

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Konstytucji 3 Maja 50
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 86 02
http://www.classicocafe.pl/

Opis

W naszym lokalu mogą Państwo delektować się prawdziwym, wspaniałym smakiem lodów, produkowanych z sercem, według ponad 100-letnich oryginalnych receptur włoskich. Mogą tu Państwo poczuć niepowtarzalny aromat wyśmienitej espresso italiano, a także odpocząć przy dobrej muzyce. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 50 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu