SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Karkonoska Piwnica Win

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Obrońców Pokoju 1d
58-540 Karpacz

kom.: 601 807 740

Opis

W naszym menu znajdą Państwo przekąski typu tapas, które doskonale pasują do dostępnych u nas win. Posiadamy wina z lokalnych winnic Dolnego Śląska, jak i klasykę europejską oraz wina z Nowego Świata.

W Karkonoskiej Piwnicy Wina organizujemy również degustacje. W sezonie letnim udostępniamy Państwu stoliki na zewnątrz. Istnieje także możliwość rezerwacji stolików. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Obrońców Pokoju 1d , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu