SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pod Jesionami

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Karkonoska 12
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 89 14
kom.: 603 130 430
http://www.pod-jesionami.pl/

Opis

Naszym Gościom oferujemy zróżnicowane dania obiadowe, zupy, dania mięsne, pierogi oraz sałatki. Szczególnym uznaniem cieszą się żurek, placek po węgiersku oraz filet drobiowy zapiekany z brzoskwinią oraz promocyjne zestawy obiadowe.

Organizujemy również kameralne imprezy i przyjęcia. Obsługujemy także grupy zorganizowane. Akceptujemy karty płatnicze. Nasi Goście mogą również skorzystać z darmowego punktu dostępu do Internetu. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Karkonoska 12 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu