SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Dwór Liczyrzepy

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Obrońców Pokoju 4b
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 93 37
http://www.dworliczyrzepy.pl/

Opis

Nasza niespotykana aranżacja wnętrz wprowadzi Państwa w bajkowy nastrój, a nasi kucharze przygotują wyśmienite regionalne potrawy na bazie lokalnych produktów. W naszej restauracji zorganizujemy dla Państwa klimatyczne imprezy: od chrzcin, urodzin, spotkań biznesowych po huczne kilkusetosobowe imprezy integracyjne. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Obrońców Pokoju 4b , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu