SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja u Petiego

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Parkowa 10
58-540 Karpacz

tel.: 75 643 92 20
http://www.upetiego.pl/

Opis

Nasza restauracja to niespotykane miejsce, gdzie można zjeść dobry, sycący obiad i jednocześnie posiedzieć przy muzyce, której w radio posłuchać można jedynie w nielicznych audycjach tematycznych. Otóż u nas mogą Państwo posłuchać przez cały dzień takich gatunków muzycznych jak szeroko rozumiany artrock, blues, rock’n’roll, jazz, rock, itp.

W Restauracji u Petiego mogą Państwo radować swoje kubki smakowe pełną paletą potraw z wieprzowiny, drobiu, owoców morza, ryb i makaronów, a przede wszystkim doskonałej wołowiny. Nasz Szef Kuchni nie spoczywa na laurach i zapowiada kolejne nowości, ale o tym trzeba przekonać się osobiście, a każda pora roku jest wystarczająco dobrym powodem, żeby pospacerować po Karkonoszach i po trudach wędrówki zaprzyjaźnić się z tym miejscem. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Parkowa 10 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu