SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Molto Bene Pizza

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kolejowa 2a
58-540 Karpacz

kom.: 724 422 722
http://pizzakarpacz.pl/

Opis

Dla naszego Szefa Kuchni priorytetem jest regionalne pochodzenie produktów, świeżość oraz możliwość komponowania ich w tradycyjne włoskie dania lub odważne i zaskakujące nowe smaki. Ciasto na naszą pizzę jest naszym największym sekretem. Wyrabiamy je ręcznie z oryginalnej włoskiej mąki i włoskich drożdży z zachowaniem tradycyjnych receptur. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Kolejowa 2a , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu