SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Schronisko
Noclegi

1
Karpacz
OpisSchronisko PTTK STRZECHA AKADEMICKA znajduje się na prastarym szlaku wiodącym na najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę.
1
Karpacz
OpisSchronisko PTTK SAMOTNIA znajduje się nad Małym Stawem, gdzie las ustępuje już miejsca kosodrzewinie.
1
Karpacz
OpisSchronisko Górskie DOM ŚLĄSKI znajduje się u podnóża Śnieżki, gdzie czekają na Państwa wschody i zachody słońca oraz przepyszny górski obiad.
1
Karpacz
OpisSzkolne Schronisko Młodzieżowe znajduje się w dwóch budynkach: przy ulicy Skalnej 45 oraz Gimnazjalnej 9.

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu