SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Rezydencja PATRIA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Słowackiego 1
58-540 Karpacz

tel./fax.: 75 761 94 28
tel.: 75 761 96 97
kom.: 509 429 835
http://www.patria.pl/

Opis

Nasza rezydencja to nowoczesny, dwupiętrowy obiekt, który dla wygody Gości połączył stuletnie tradycje z wymogami norm Unii Europejskiej. Naszym Gościom oferujemy luksusowe pokoje 1- i 2-osobowe, a także 2-pokojowy apartament. Każdy z naszych pokoi posiadaj łazienkę z prysznicem, lodówkę, Internet bezprzewodowy Wi-Fi, balkon lub werandę. Apartament dodatkowo posiada jacuzzi.

Restauracja naszej rezydencji to eleganckie i przestronne wnętrze, w którym może odbyć się lunch, wystawny obiad jak i uroczysty bankiet. Gwarantujemy Państwu wykwintną i urozmaiconą kuchnię polską oraz europejską.

Firmy zapraszamy na konferencje, szkolenia, sympozja, bankiety, itp. z wycieczka do Pragi lub Drezna. Posiadamy salę konferencyjną na 150 miejsc. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Słowackiego 1 , 58-540 Karpacz

Video

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu