SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Rezydencja BIAŁY JAR

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Konstytucji 3 Maja 79
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 89 51
kom.: 733 040 627
http://www.bialyjar.pl/

Opis

Rezydencja BIAŁY JAR to jeden z najlepiej położonych obiektów w Karpaczu i Karkonoszach, tuż obok wyciągu Doppelmayr, 6-osobowej kanapy, skąd prowadzą nartostrady z licznymi wyciągami narciarskimi.

Naszym Gościom oferujemy 28 stylowych pokoi utrzymanych w górskim klimacie, np.: Duch Karkonoszy, Anielski Spokój, Magnolia, pod Księżycem, Błękitny Sen, Różany. Dla samotnie podróżujących oferujemy wygodne pokoje 1-osobowe, dla zakochanych romantyczne apartamenty, a dla małżeństw wygodne i wyrafinowane pokoje z łożem małżeńskim oraz lustrem. Nasze pokoje wyposażyliśmy w TV. W całym obiekcie mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Przytulna, utrzymana w góralsko-myśliwskim klimacie restauracja to prawdziwe królestwo regionalnych smaków, choć wśród rustykalnych dekoracji można również skosztować popularnych potraw z różnych stron świata.

Sala kominkowa jest kameralnym miejscem hotelu. Tu w ciszy i spokoju mogą Państwo zatopić się w dobrej lekturze kontemplując piękny widok lasu tuż za wielkimi przestrzennymi oknami wnętrza lub spotkać się w gronie rodzinnym z przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi. Doskonale zaopatrzony barek w najprzedniejsze trunki pokrzepi sera i umysły. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 79 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu