SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Sadyba SPA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Karkonoska 18
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 91 14
tel.: 75 742 38 06
http://www.sadybakarpacz.pl/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje urządzone w ciepłych kolorach i wyposażone w drewniane meble, podłogę parkietową lub kaflową. Każdy z nich ma dostęp do Internetu, telewizję kablową, telewizor z płaskim ekranem oraz łazienkę z prysznicem. Łącznie oferujemy 65 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowych, a także apartamencie.

Nasz hotel oferuje Państwu korzystanie z kąpieli w basenie ozonowym. Dodatkowo oferujemy Państwu jacuzzi z wodą ozonową, dwie sauny (suchą – fińską oraz parową – turecką), a także gabinety masażu.

Sadyba SPA to idealne miejsce dla ludzi biznesu i doskonała lokalizacja do organizacji szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych i spotkań biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy małą salę szkoleniową oraz salę konferencyjną na 70 osób, wyposażoną w rzutnik multimedialny, ekran, profesjonalne nagłośnienie oraz tablicę flipchart. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Karkonoska 18 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu