SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne PASJA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Konstytucji 3 Maja 75/4
58-540 Karpacz

kom.: 605 449 754

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwa apartamenty. Pierwszy Apartament PASJA to miejsce, które położone jest w dzielnicy Karpacza. Składa się on z dwóch pokoi 2-osobowych, kuchni z pełnym wyposażeniem, łazienki oraz przedpokoju. Przed kamienicą znajduje się wyznaczone miejsce parkingowe. Mieszkanie jest idealne dla rodzin z dziećmi oraz Gości indywidualnych dla 4-6 osób.

Drugi Apartament PASJA to mieszkanie położone w Karpaczu Górnym w pobliżu Świątyni Wang, tuż przy najbardziej malowniczym niebieskim szlaku prowadzącym przez Samotnię, Strzechę Akademicką, Dom Śląski na szczyt Karkonoszy – Śnieżka. Apartament ten składa się z pokoju 2-osobowego, aneksu kuchennego oraz łazienki. Przed kamienicą jest wyznaczone miejsce parkingowe. To idealne miejsce dla Gości indywidualnych oraz par. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 75/4 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu