SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Villa VEGA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Matejki 62
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 84 73
kom.: 797 371 642
http://www.villavega.eu/

Opis

Znajdujemy się wśród malowniczych terenów tuż przy Kruczych Skałach, a pobliski las i wyjście na szlak zachęca do pieszych wycieczek i wędrówek. Z naszych okien rozpościera się widok na Śnieżkę, Dom Śląski i Kopę.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 7 pokoi, w tym: trzy pokoje 2-osobowe, dwa pokoje 2-4-osobowe, jeden pokój 2-3-osobpwy oraz jeden pokój 3-5-osobowy. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w łazienkę, TV-Sat, Wi-Fi oraz czajnik elektryczny. Niektóre pokoje posiadają balkon z widokiem na góry ze Śnieżką. Pokój 6 (2-3-osobowy) oraz pokój 7 (2-osobowy), wynajmowane są razem jako apartament i posiadają jedną wspólną łazienkę.

Naszym Gościom oferujemy również salę konferencyjną do wynajęcia. Jest ona idealna na konferencje, szkolenia oraz imprezy. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Matejki 62 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu