SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa Darz Bór

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 22
58-540 Karpacz

kom.: 603 931 340

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy komfortowe pokoje 2- oraz 3-osobowe z pełnym aneksem sanitarnym oraz TV, a także pokój 4-osobowy z własnym aneksem sanitarnym i kuchennym, balkonem i TV. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia, gdzie przy wspólnym posiłku mogą Państwo zawrzeć nowe znajomości, a także bezprzewodowy Internet Wi-Fi.

Przy naszym obiekcie znajduje się także parking. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Kościuszki 22 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu