SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pensjonat Brzozowy Gaj

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Sadowa 2
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 87 93
fax.: 75 761 87 93
kom.: 663 552 455

Opis

Nasz obiekt gwarantuje turystom prawdziwy wypoczynek i oderwanie się od codzienności. Nasz pensjonat jest jednym z niewielu obiektów turystycznych w Karpaczu z przełomu wieków, zachowanych w tak idealnym stanie.

Naszym Gościom oferujemy przytulne pokoje z gościnną obsługą, które stwarzają doskonały klimat do wypoczynku. Pokoje posiadają łazienki, werandy oraz TV LCD. Posiadamy także apartamenty z aneksami kuchennymi, sypialniami, łazienkami, pokojami dziennymi z TV LCD oraz werandami.

Przy naszym pensjonacie znajduje się duży ogród z altaną grillową oraz parking z zamykaną bramą. Na terenie obiektu mogą Państwo korzystać z Internetu bezprzewodowego. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Sadowa 2 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu