SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pensjonat CIS

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Reymonta 1
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 85 20
http://www.cis-karpacz.pl/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 6 pokoi z łazienkami oraz 2 pokoje bez łazienek. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory oraz czajniki bezprzewodowe, a część z nich posiada balkony. Posiłki mogą Państwo przygotowywać w kuchni wyposażonej w niezbędne urządzenia oraz naczynia.

Do Państwa dyspozycji jest także bezpłatne Wi-Fi oraz ogrodzony parking. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Reymonta 1 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu