SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pensjonat Daglezja

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Świerkowa 9
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 92 73
tel.: 75 761 82 94
kom.: 728 823 269
http://www.daglezja.com/

Opis

Naszym Gościom oferujemy noclegi w pokojach 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowych z łazienkami oraz dostępem do Wi-Fi. Posiadamy także własną stołówkę, w której podajemy smaczne i pożywne, przygotowane przez nas domowe śniadania.

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek do Czech i Niemiec. Mówimy w języku niemieckim i francuskim. Przyjmujemy gości z zwierzętami - zwierzęta nieodpłatnie.

Lokalizacja

Karpacz
ul. Świerkowa 9 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu