SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Dom Gościnny Dorota

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Świerkowa 11
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 88 67
kom.: 601 790 570
kom.: 601 790 618
http://dorota-karpacz.pl/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:
- mieszkanka wakacyjne z aneksem kuchennym, łazienką i TV,
- pokoje z łazienkami i TV,
- luksusowy apartament z kominkiem, kuchnią oraz możliwością skorzystania z sauny.

Na terenie naszej posesji znajdują się miejsca parkingowe. Nasi Goście mogą także korzystać z Internetu Wi-Fi. Współpracujemy także ze szkołą narciarską i snowboardową KARPACZ, co pozwala na przechowywanie gratis sprzętu narciarskiego bezpośrednio przy kompleksie narciarskim na Kopę i korzystania ze zniżek w wybranych okresach zimy na markowy sprzęt narciarski i snowboardowy. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Świerkowa 11 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu