SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pensjonat ISMA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Skośna 1a
58-540 Karpacz

kom.: 608 813 425

Opis

Naszym Gościom oferujemy dobry standard noclegów w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych z łazienkami. Posiadamy także mniejsze, ale zadbane pokoje 2- i 3-osobowe o standardzie turystycznym z łazienkami ogólnodostępnymi. Wszystkie nasze pokoje posiadają nowe, wygodne łóżka małżeńskie, podstawowe meble oraz stoliki z fotelami (pokoje z łazienkami) lub pufami (pokoje o standardzie turystycznym). Dodatkowo każdy pokój posiada także czajnik elektryczny.

Naszym Gościom udostępniamy także lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową, a także Internet Wi-Fi. Na terenie obiektu znajduje się parking. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Skośna 1a , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu