SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa u Leszka

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Staszica 22
58-540 Karpacz

tel./fax.: 75 761 82 82
kom.: 601 718 976
kom.: 605 107 337
http://www.willauleszka.prv.pl/

Opis

Nasza lokalizacja gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju, będąc jednocześnie dobrym miejscem wypadowym w Karkonosze.

Naszym Gościom oferujemy 15 miejsc noclegowych w 6 pokojach 2-osobowych oraz 1 pokoju 3-osobowym. Każdy z naszych pokoi posiada standardowe wyposażenie hotelowe, własną łazienkę, balkon oraz sieć Internetu Wi-Fi.

Istnieje także możliwość wyżywienia na miejscu. Przy domu znajduje się ogrodzony, zamykany, bezpieczny parking na samochód. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Staszica 22 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu