SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa Panorama

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Pusta 9
58-540 Karpacz

kom.: 607 146 191
kom.: 517 902 620
http://karpacz-willapanorama.pl/

Opis

Naszym Gościom oferujemy tanie pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, a także studio 4-osobowe. Cały nasz pensjonat posiada pełen węzeł sanitarny. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Większość pokoi posiada tarasy i balkony.

Na terenie naszej posesji znajduje się bezpłatny parking samochodowy. W okresie letnim naszym Gościom udostępniamy leżaki, grille, a w okresie zimowym dla dzieci mamy przygotowane sanki. Dla wygody naszych Gości mamy przygotowaną także kuchnię ogólnodostępną wyposażoną w kuchenkę 4-palnikową, lodówkę, czajnik bezprzewodowy oraz stoliki do konsumpcji. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Pusta 9 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu