SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa ARI

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Wąska 6
58-540 Karpacz

kom.: 504 898 187

Opis

Willa ARI posiada apartamenty, 2-osobowe pokoje typu studio oraz  3- i 4-osobowe obszerne pokoje o wysokim  standardzie oraz przytulną jadalnię  umożliwiającą Państwu przygotowanie śniadań. Przygotowujemy również śniadania na zamówienie. Nasze pokoje wyposażone są w indywidualne łazienki, a także TV-Sat z dostępnym Internetem Wi-Fi. Większość naszych pokoi posiada tarasy z pięknymi widokami na góry.

Przed naszym domem znajduje się parking. W okresie zimowym w niedalekim sąsiedztwie znajdują się wyciągi orczykowe z możliwością wypożyczenia sprzętu narciarskiego, umożliwiające jazdę na nartach także dla początkujących. W okresie letnim bliski dostęp do szlaków górskich pozwoli Państwu na bezpośredni kontakt z górami w ich najpiękniejszej krasie. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Wąska 6 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu