SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Dom Natury

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Nadrzeczna 3
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 91 25
fax.: 75 761 91 25
kom.: 889 632 772

Opis

Nasz obiekt oferuje do wynajęcia apartamenty i pokoje w cichej i bezpiecznej dzielnicy Karpacza, położonej nad rzeką Łomnicą w centralnej części miasta. Dysponujemy pokojami 2-4-osobowymi z dostępem do aneksu kuchennego, a także apartamentami 4-5-osobowymi z aneksami kuchennymi.

Posiadamy również duży bezpłatny, monitorowany parking dla samochodów osobowych oraz możliwość bezpiecznego przechowywania rowerów i nart. Piękny duży ogród gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju. Wydzielone miejsca do zabawy i wypoczynku, przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych sprzyjają pobytowi turystów indywidualnych, rodzin i grup. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Nadrzeczna 3 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu