SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

MONALI

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Matejki 29
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 81 95
kom.: 882 359 723
http://www.monali.eu/

Opis

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy przestronne pokoje 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe z indywidualnymi łazienkami, telewizją cyfrową, sejfem oraz telefonem. Dodatkowo każdy z Gości może skorzystać z darmowego dostępu do Internetu poprzez sieć Wi-Fi lub odwiedzić naszą salę komputerową, która jest dostępna dla każdego za darmo.

Przed obiektem znajduje się bezpłatny parking, a dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy plac zabaw.

Naszych Gości zapraszamy również do naszej restauracji mogącej pomieścić 60 osób. Dzięki wieloletniej praktyce oraz słuchania opinii naszych Gości, wypracowaliśmy przepisy na wspaniałe obiady domowe. Potrawy, które podajemy są przygotowywane na bieżąco każdego dnia ze świeżych produktów. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Matejki 29 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu