SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Karkonoskie Namaste

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Staszica 32
58-540 Karpacz

kom.: 518 638 390

Opis

Do dyspozycji naszych Gości posiadamy studia oraz pokoje. Wszystkie nasze pokoje są z łazienkami, TV oraz balkonami w większości z widokiem na góry. Posiadamy również salę kominkową oraz restauracyjno-konferencyjną.

Do Państwa dyspozycji pozostaje także parking, Internet oraz kącik zabaw dla dzieci. Naszym Gościom oferujemy pobyt ze śniadaniem. Śniadanie wydajemy w formie bufetu szwedzkiego. W okresie ferii oferujemy natomiast opcję pobytu z dwoma posiłkami.

Lokalizacja

Karpacz
ul. Staszica 32 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu