SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ośrodek Wypoczynkowy KAMIEŃCZYK

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Karkonoska 36
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 97 86
kom.: 603 591 169
http://www.kamienczyk-karpacz.pl/

Opis

Naszym Gościom oferujemy pokoje 1-, 2-, 3-, 4- i 5-osobowe o zróżnicowanym standardzie. Nasi Goście mogą korzystać z Internetu bezprzewodowego w całym obiekcie. Dla Państwa serwujemy posiłki dwa lub trzy razy dziennie.

Dodatkowo oferujemy Państwo bezpłatne miejsca parkingowe, miejsce na grilla. Przyjmujemy Gości ze zwierzętami. Istnieje również możliwość zorganizowania atrakcyjnych wycieczek z przewodnikiem, nauki jazdy na nartach, itp.

Lokalizacja

Karpacz
ul. Karkonoska 36 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu