SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

POD STOKIEM

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kolorowa 7
58-540 Karpacz

tel./fax.: 75 761 95 67
kom.: 505 337 967

Opis

Nasz obiekt dysponuje 49 standardowymi miejscami noclegowymi w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych, wyposażonych w pełny węzeł sanitarny, telewizor, a także Internet Wi-Fi. Do Państwa dyspozycji oddajemy również stołówkę z doskonałym wyżywieniem, a także parking.

Dysponujemy również możliwością wypożyczenia sprzętu narciarskiego (w zaprzyjaźnionych wypożyczalniach z rabatem). 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Kolorowa 7 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu