SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Szkolne Schronisko Młodzieżowe LICZYRZEPA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Skalna 45
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 92 90
kom.: 785 159 061
http://schronisko-liczyrzepa.pl/

Opis

W budynku przy ulicy Skalnej 45 oferujemy Państwu 50 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2, 3-, 4- oraz 6-osobowych. Na każdej kondygnacji obok pokoi znajdują się toalety oraz natryski. Budynek ten posiada również wyposażoną kuchnię samoobsługową, w której można przygotować śniadanie oraz kolację. Posiadamy również świetlico-stołówkę ze sprzętem RTV i grami świetlicowymi, kubeczki w pokojach, dzbanki na holu, bezpłatny dostęp do Internetu, kącik czytelniczy, kącik do prasowania. Na terenie obiektu znajduje się miejsce na grilla z ławami i stołami. Posiadamy również suszarki do włosów, a także w okresie wakacyjnym plac zabaw dla małych dzieci.

Budynek przy ulicy Gimnazjalnej 9 posiada również 50 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 4- oraz 6, 10 i 14-osobowych. Do Państwa dyspozycji jest także wyposażona kuchnia samoobsługowa, stołówka, świetlica, bezpłatny dostęp do Internetu, toalety i natryski, miejsce na grilla oraz ogrodzona posesja z możliwością zaparkowania autokaru. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Skalna 45 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu