SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Schronisko PTTK SAMOTNIA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Na Śnieżkę 16
58-540 Karpacz

tel./fax.: 75 761 93 76
fax.: 75 764 27 22
kom.: 791 566 569
http://www.samotnia.com.pl/

Opis

W naszej ofercie posiadamy 50 miejsc noclegowych w pokojach od 1- do 10-osobowych. Na piętrach naszego schroniska znajdują się łazienki. Pokoje wyposażyliśmy w umywalki. Zamiast telewizorów w pokojach oferujemy Państwu bibliotekę.

Na parterze znajduje się przytulna sala, która jest miejscem wieczornych spotkać. Na I piętrze posiadamy salę „Pod Dzwonem” wyposażoną w sprzęt audiowizualny, co umożliwia organizowanie konferencji, zajęć lekcyjnych, prelekcji, wykładów, kursów, itp. Sala ta może pomieścić 30 osób.

W schronisku znajduje się również Centrum Skiturowe. Istnieje możliwość wypożyczenia, testowania i zakupu sprzętu, a także nauki jazdy na skiturach na wszystkich poziomach zaawansowania. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Na Śnieżkę 16 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu