SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Schronisko PTTK STRZECHA AKADEMICKA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Na Śnieżkę 18
58-540 Karpacz

tel./fax.: 75 753 52 75
kom.: 695 590 826
http://www.strzechaakademicka.pl/

Opis

STRZECHA AKADEMICKA to drugie co do wielkości schronisko w polskich Karkonoszach, położone pośrodku Złotówki, szerokiego, bezleśnego grzbietu oddzielającego Kocioł Małego Stawu od Białego Jaru.

Nasze schronisko oferuje 140 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3-, 4- i wieloosobowych. Wszystkie nasze pokoje posiadają umywalkę z ciepłą i zimną wodą. Trzy nasze pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem i WC.

Dodatkowo nasze schronisko do Państwa dyspozycji oddaje dwie sale konsumpcyjne na 200 osób oraz dobrze zaopatrzony bufet. Schronisko PTKK STRZECHA AKADEMICKA słynie z bardzo dobrej kuchni domowej. W szczególności polecamy Państwu:
- pierogi ruskie,
- pierogi z soczewicą,
- naleśniki z musem jabłkowym,
- zupę gulaszową,
- żurek z jajkiem,
- pstrąga z patelni.
W okresie letnim zapraszamy Państwa na specjały z grilla. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Na Śnieżkę 18 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu