SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa ARKADIA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Wąska 14
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 91 62
kom.: 660 270 006

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwa pokoje: GÓRSKI 3-osobowy oraz LEŚNY 4-osobowy z łazienkami. Nasi Goście mogą także korzystać z wyposażonej kuchni, Internetu Wi-Fi, ogrodu z meblami ogrodowymi i huśtawką oraz grilla przenośnego i murowanego.

Willa ARKADIA położona na stoku zapewnia ciszę i otwartą przestrzeń z pięknym widokiem na góry Kowarski Grzbiet i Śnieżkę.

Lokalizacja

Karpacz
ul. Wąska 14 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu