SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa AŚKA

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 17
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 91 28
kom.: 503 016 209

Opis

W naszej ofercie znajdą Państwo 2 pokoje 2-osobowe, 4 pokoje 3-osobowe, a także komfortowy apartament. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z ubikacją i prysznicem, a także telewizję satelitarną.

W naszym obiekcie istnieje możliwość wyżywienia. Przy budynku znajduje się zamykany parking. Istnieje również możliwość zorganizowania atrakcyjnych wycieczek do Czech oraz Drezna. 

Lokalizacja

Karpacz
ul. Kościuszki 17 , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu