SPRAWDŹ NASZE BLOGI O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa KAMIL

w górachDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościelna 9b
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 81 61
kom.: 570 352 299

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 18 miejsc noclegowych z łazienkami, Internetem bezprzewodowym oraz TV. Do Państwa dyspozycji pozostają także czajniki bezprzewodowe, drobne naczynia kuchenne oraz lodówka. Istnieje również możliwość korzystania z kuchni i urządzeń, takich jak: mikrofalówka, piekarnik, a także ekspres ciśnieniowy do kawy.

Lokalizacja

Karpacz
ul. Kościelna 9b , 58-540 Karpacz

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Szukając kompleksowego podejścia do leczenia przypadłości i licznych schorzeń jakie nas dotykają a zarazem poszukując sanatorium, które zapewni dogodne warunki wypoczynkowe - koniecznie odwiedź Sanatorium Eden. To coś więcej niż lecznica, to prawdziwy hotel połączony z nowoczesnym sprzętem sprzyjającym rehabilitacji. Przeglądając sanatoria Ciechocinek koniecznie odwiedź naszą ofertę. W ofercie znajdują się pobyty z leczeniem uzdrowiskowym i liczne rehabilitacyjne turnusy.

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu